02.12.2013
Pome.sk

PROGRESS ZONE CAMP - Der, Die, Dach 2013

             PROGRESS ZONE – DER, DIE, DACH 2013            

 net9.JPG

            Tento camp sa teší najväčšej obľube zo všetkých Progress Zone  campov a rovnako tomu bolo aj tento rok. Čo dokazovala aj početná účasť camperov, ktorá sa zastavila na konečnom čísle 14. Ďakujem za dôveru a dúfame, že sa v takomto počte budeme stretávať aj pri našich ostatných aktivitách.

 net11.JPG

            Camp bol výnimočný hlavne tým, že nám vôbec neprialo počasie J, no napriek tomu, som od žiadneho campera nepočul slovo sťažnosti, alebo náznak toho, že ho to nebavilo. Každý deň sme využili podmienky na 100% a na konci dňa si každý spokojne mohol pripísať nejaký ten nový trik vo svojom trickliste. Ako som spomenul, pre nepriazeň počasia sme okrem strediska Superpark Dachstein navštívili aj stredisko Planai, kde sme našli viac ako ideálne podmienky v rámci počasia.


net10.JPG

            Ako sme sa mali na campe Vám tu nebudem popisovať, najlepšie sa to dozviete priamo z videa, ktorým Vás prevedie Petra Jurečková. Petra bola spolu s Igorom Janckulíkom na našom campe trénovať na Svetovú Zimnú Univerziádu v Talianskom Trentine, ktorej sa plánujem zúčastniť v polovici decembra.


net1.jpgnet4.jpgnet5.jpg

            Samozrejme nechýbali ani ceny od našich partnerov. Na campe energiu dodával Redbull. A hlavnú cenu pre ridera, ktorá nás zaujal svojim prístupom a podľa nás urobil najväčší progress si zaslúžil Julius Zánovit, ktorý si odniesol cenu od Oxskis a to 100€ voucher na nákup lyží + vosk Butta. No a za najlepší štýl si cenu od UVEX – Core Range Slovakia v podobe zimných okuliarov odniesol Michal Mikuš. Chalanom gratulujeme a dúfame, že ich toto ocenenie nakopne k ešte väčšej zimnej aktivite

            Teraz sa už pohodlne usadťe, vychutnajte si video a fotky, ktoré pre Vás urobil náš dvorný kameram Juraj Lovás.


net2.jpgnet6.JPG

  
net8.jpgnet8.jpgnet7.JPG

   Viac info o našich aktivitách sa dozviete na www.progresszone.sk

Tagy

Jooooin & ride!

Ale no taaak! nerob si prdel... Supeeer! si prihlásený do newslettera

Eventy

News feeds

Go to top Go to top