Popis produktu

Špecifikácia:

Materiál: PET+PVC

Farba: ružová a oranžová

Veľkosť: 30 cm/45 cm/50 cm/55 cm

Množstvo: 12 ks

Obsah balenia: 12pcs/setx curlers s 1 x Nainštalujte háčiky

Funkcie:

1. Heatless škody: DIY curler je skvelá alternatíva pomocou vyhrievané styling žehličky a vytvorí zdravo magic kučery a vlny, bez poškodenia vašich vlasov, a vhodné na suché alebo mokré vlasy, dlhé alebo krátke vlasy, tenké alebo hrubé vlasy, DIY riešenie vašich obľúbených vlnitý účes.

2. Široký žiadosti: vlasov sú skvelé pre ženy a dievčatá na DIY ich účesy, jednoducho tie im hore a späť so šatkou a potom spať s nimi, budete milovať tento kučeravé vlasy, keď sa zobudíte, aj oblek pre tanec a fandiť, môžete tiež dať do ponytails, kučery vydržia niekoľko dní; Poznámky: hrubé chĺpky môžu vyžadovať viac curlers, väčšina zákazníkov priemere 10 - 20 curlers za hlavu, v závislosti od hrúbky vlasov.

Ako používať :

Vezmite časť vašich vlasoch o 1 palec široké, zatiaľ čo vaše vlasy mokré, posuňte curler na hák cez štrbiny, vlasy sa potom vytiahol vnútri curler s hákom, udržať curlers na vlasy pre cca 40 - 60 minút, až úplne suché (suchý vzduch alebo pomocou sušič na vlasy); Odstrániť curlers, squeeze a otvorte horný koniec, potom potiahnite curler mierne posuňte ho smerom nadol a von z vlasy.

Poznámka:

Hrubé vlasy môžu vyžadovať viac curlers.

Väčšina zákazníkov priemere 10 - 20 curlers za hlavu, v závislosti od hrúbky vlasov

Ako dlho môže vlasy curl byť uchovávané?

Odpoveď: kučeravé vlasy retenčný čas je len súvisiacich s mäkkosť a tvrdosť vašich vlasov, čas použiť počas prevádzky a styling výrobku, a má málo čo do činenia s vlasy curl sám.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Množstvo: 12PCS
  • Platné vlasy: /
  • Druh: Bendy Valčeky
  • Položka Druh: DIY Vlasy Curler
  • Materiál: Plastové


SKU: p1022

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy