Popis produktu

Popis:

Bluetooth použitie:

1. Tento prenosný, ľahký bezdrôtový audio vysielač a prijímač je ideálny bezdrôtové audio riešenie pre každú situáciu a aplikácie.

2. Vysielač režim: bezdrôtovo prenáša zvukové z non-Bluetooth, TV, domáceho stereosystému alebo CD prehrávač s Bluetooth headset alebo reproduktor

3. Prijímač režim: bezdrôtovo prenášať zvuk z Bluetooth-mobilných telefónov, tabletov alebo počítačov, na káblové stereo, reproduktory alebo slúchadlá

4. Prepínanie režimov:

a) Prvý plug produkt do USB portu k moci.

b) Keď čas po zapnutí je do 10 sekúnd, je na prepínanie režimu musí byť re-zapojený.

c) Keď čas po zapnutí presahuje 10 sekúnd, prepínanie režim musí byť re-zapojený dvakrát.

Poznámka: v prípade, že výrobok je zapnutý na viac ako 10 sekúnd, to bude pamätať režime, a bude to v minulom režime, keď je zapnuté nabudúce.

5. Párovanie a použitie metódy

a) režim prijímania použitie: modrá LED dióda bliká pre indikáciu, že sa prepol do režimu prijímania.Usb tohto výrobku sa používa pre napájanie.Napájacie napätie je 5V.To môže byť zapojený do akéhokoľvek usb rozhranie výstup 5V, ako 5V nabíjačku mobilného telefónu.Párovanie meno: SY317, nájsť SY317 spárovanie telefónu nastavenia Bluetooth.Počas proces párovania, modré svetlo bliká.Po úspešnom spárovaní modré svetlo prestane blikať a stáva sa vždy jasný.Zároveň, pomocou 3.5 audio kábel na pripojenie k produktu Bluetooth-free zariadenia, ako sú káblové slúchadlá, reproduktory, audio do áut, atď.Ak telefón prehrá skladby, skladby môžu byť bezdrôtovo prenášané do týchto zariadení.

b) návrh na Začatie režimu použitie: červená LED bliká pre indikáciu, že to má prepne na vysielanie režim.Usb tohto výrobku sa používa pre napájanie.Napájacie napätie je 5V.To môže byť zapojený do akéhokoľvek usb rozhranie výstup 5V, ako 5V nabíjačku mobilného telefónu.V spustiť režim, výrobok automaticky vyhľadá ostatné Bluetooth prijímajúceho zariadenia, ktoré boli zapnuté (napríklad Bluetooth headset, Bluetooth, reproduktor, Bluetooth prijímač, atď.).Keď párovanie, červená kontrolka bliká.Po úspešnom spárovaní červené svetlo prestane blikať a zmení na.Tiež použiť 3.5 audio kábel / RCA audio kábel na pripojenie produkt k TELEVÍZORU, počítač (bez Bluetooth) a iných zariadeniach.V tomto okamihu, na zvuk TELEVÍZNEHO vysielania môžu byť prenášané na Bluetooth headset, Bluetooth, reproduktor, Bluetooth prijímač, atď.prostredníctvom tohto výrobku.

6. Na SY317 je iba 32 mm (1.26 palcov) a váži iba 3.2 gramov (0.11 oz), ale má silný bezdrôtové audio streaming schopnosť.Vložiť tento vysielač a prijímač v batohu, alebo taška na prenosný počítač a vziať ho so sebou, bez akéhokoľvek úsilia.

7. Pan kompatibilita: So zahrnuté 3,5 mm kábel, tento prijímač vysielač adaptér je možné použiť v počítači, notebook, domáci stereo systém, headset, smartphone, MP3 prehrávač, CD strata Čakať.

Špecifikácie:

Špecifikácie produktu:

Model: SY317

Bluetooth verzia: 5.0+EDR

Technológie: BT5.0, AVRCP (prijímač len pre režim), A2DP,

Prevádzkový rozsah: až 10 m / 33 stôp (bez prekážok)

Vysielač režim: červené LED svetlo je na

Prijímač režim: modré LED osvetlenie je na

Veľkosť produktu: 3.2*1.7*0.82 cm

Veľkosť balenia: 7*7*1.8 cm

Produkt čistá hmotnosť: 3.2 g

Produkt hrubá hmotnosť: 18 g

Package Zahrnuté:

1* Bluetooth Prijímať Vysielač

1* 1 m audio káblom

1* manuál

 • Názov Značky: centechia
 • Rozhranie: USB
 • Podpora formátu AAC: No
 • Podpora Pamäťovej Karty: No
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • obsah: Audio&Video
 • High Definition Podporu: 720P
 • Podpora Apt-x: No
 • WIFI Štandard: Žiadne
 • Certifikácia: Žiadne
 • Bezdrôtové Typ: bluetooth
 • Funkcia: Žiadne
 • Package: Áno
 • Zvukovej Stopy: Jeden


SKU: p122
Uhti Tuhti1
2021-04-21
1/5
Not sent
Margarita Dmitrenko
2021-03-25
5/5
Super. Ok

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy