Popis produktu

Na strane Prehrávač Hudby vám môžeme ponúknuť

3,5 mm 3 pól (Stereo) Zástrčku,

3,5 mm 4 Pól vyvážené zástrčku,

2,5 mm 4 Pól vyvážené zástrčku,

4.4 mm Muž vyvážené zástrčku,

XLR 4 Pól Samec konektor,

XLR 4 Pól Žena zástrčku,

Dual XLR 3 Pól Samec konektor,

Dual XLR 3 Pól Žena zástrčku,

6,5 mm Samec Konektor,

4 v 1 Zástrčku,

Iphone konektorom,

Typu C konektor, pre vás na výber.

Na strane Slúchadlá alebo Slúchadlá Pin je rovnaký ako vzhľad uvedené v našich fotografií.Slúchadlá alebo slúchadlá pin nie je k dispozícii pre výber a prispôsobenie.

S "Litz" based design máte aj kábel, ktorý pomáha na zmiernenie negatívnych vplyvov, ktoré sa môže stať drôtu (a časom).Všetky naše káble použite holiaci tenkú smalt kabát na jednotlivých jemné línie.To umožňuje každý strand konať nezávisle, kým sú pripájané na ukončenie prístupu.S týmto britva tenké smalt kabát na každú oblasť činnosti môžete tiež eliminovať problémy, ktoré môžu arrise z non-litz káble, ako oxidiation.

Tento kábel je veľmi mäkké,Lepší zvuk ako normálne kábel, Vysoká Stredná Nízka frekvencia sú veľmi vyrovnané.To je high definition Kábel.Ľahký dizajn s pekným slúchadlá hák (Niektoré modely č slúchadlá háčik).Môžete zbaviť earhook (Ak majú Earhook) sami, ak sa vám to nepáči.Pohodlie a flexibilita je aj výborne vyzerá.

Tipy: 3,5 mm 4 pól Vyvážené Plug (Bal) kábel práce na Hifiman Série Player ( R2R2000 atď.) , Qulcos qa361 Prehrávač COWON PLENUE S Hráč , F. AUDIO FA2 XS03 a ďalšími hráčmi, ktoré majú súvisiace porty.MobilePhone Iphone alebo normálny hráč nemôže fungovať (na Jednej strane nebude mať zvuk, ak chcete použiť 3,5 mm vyvážené kábel na nich).

Ak nemáte Hifi profesionálny prehrávač hudby, vyberte si Prosím 3,5 mm 3 pólmi kábel.

Upozornenie: obrázok je len pre informáciu,Niektoré časti sa môžu líšiť od fotografie,Prosím, aby objekt ako štandard.Máme právo konečného interpretácia.

Naše slúchadlá kábel sa používa hlavne na modely slúchadlá uvedené v našich názov alebo popis.Iné slúchadlá, nie je možné používať na 100% zaručená.Ak si nie ste istí, či je naše slúchadlá kábel môžete použiť na vaše slúchadlá, prosím pošlite správu na nás kontaktovať pre potvrdenie, inak kupujúci by mal znášať dôsledky.Máme právo na konečné vysvetlenie.Ak si kúpiť naše produkty, znamená to, že ste si vedomí a súhlasíte s tým, aby sa tejto dohody.

OuriPhone a typ C plugsupport HiFi Zvuk a withhigh-power.Pomocou novej verzie kvalitné čip, kovovým plášťom s tienenie, aby hladina zvuku drôt silnejšie, viac detailov,viac clean,menej hluku, prinesie vám nové sluchový zážitok.

  • Číslo Modelu: IER-M7 IER-M9 IER-Z1R
  • Druh: Speakon
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: Žiadne
  • Názov Značky: EachDIY
  • Pohlavie: Muž-Muž
  • Konektor Na: AUX
  • Konektor B: jack


SKU: p643
Kokorici
2021-04-29
5/5
soft cable, very well built.and very fast shipping.

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy