Popis produktu

Doprava: otestujeme ich prísne pred odoslaním.Sme len platiť prepravné náklady a dane pre našu krajinu, ak existuje akékoľvek dodávky náklady a daň z vašej krajine, budete musieť zaplatiť za to.Budeme loď ju do 3 pracovných dní po tom, čo sme získať objednávky.Dodacia lehota spravidla bude 7 až 50 dní, čo bude pre rôzne krajiny.Môžete si vybrať Progresszone.sk Štandardná Doprava,To je rýchlejšie ako ostatné. * Spojené Štáty americké / Veľká Británia / Austrália môže trvať 7-30 pracovných dní. * Kanada môže trvať 7-35 pracovných dní. * Francúzsko / Španielsko / Nemecko môže trvať 7-30 pracovných dní. * Východná Európa môže trvať dĺžkou 16 až 30 pracovných dní. * Taliansko / Brazília / Južná Amerika môže trvať 30-50 pracovných dní. * Odoslané prostredníctvom DHL Express: 7-12 pracovných dní (musíte zaplatiť príplatok).Záruka a Vrátenie: ponúkame záruku na všetky naše produkty.Kupujúci znáša prepravné náklady na vrátenie chybného alebo non-chybné položky na nás.Vrátiť tovar by mal byť v dobrom stave rovnaké ako sme na odoslanie, nie je poškodený.Vrátený tovar podliehajú schváleniu nás, malo by to byť v original krabici, ako sme vyslali.Fyzicky poškodené položky prijaté by mali byť uvedené do 2 dní.Všetky NON-Predávajúci vráti Chybu, tam je 15% re-osadenie poplatky a poplatky za poštovné a manipulačné poplatky sú nevratné. ( E. g.kúpili ste nesprávnu položku ), Kontaktujte Nás:

1. Ak existuje nejaký problém, neváhajte nás kontaktovať na správu, odpovieme vám v priebehu 1 pracovného dňa. (nemusia zahŕňať sviatok)

2. Pracovná doba: pondelok až sobota

3. Ak sa nechcete dostať odpoveď do 1-2 pracovných dní, pozrite si prosím váš email alebo Moje Správy v prípade, že váš poskytovateľ e-mailových služieb má príliš agresívne spam filter blokuje alebo moje e-maily.Prosím, pridajte si nás váš kontakt a e-mailovú nás opäť.

4. Hromadné objednávky je prijateľné, nižšie ceny, bude vám ponúknutá na hromadné objednávky.

Poznámka:

Len musíme viac 100% pozitívnu spätnú väzbu, Prosím, nenechávajte žiadne negatívne pripomienky a neutrálne spätnú väzbu skôr, kontaktujte nás.Ďakujeme!

Na obrazovkách kupujete používa, môže mať známky používania, napr. škrabance alebo značky, ale už sme ich otestoval pred odoslaním, takže sa nemusíte báť o kvalitu.

  • Kompatibilné Značky: Univerzálny
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Produktu: LCD Tablet
  • Screen Type: Kapacitný Displej
  • Certifikácia: Žiadne
  • Veľkosť Displeja: 10~13 Palcov
  • Číslo Modelu: LQ121S1DG41
  • Názov Značky: htytech


SKU: p801

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy