Popis produktu

Vietor Solárne Hybridný Systém MPPT Regulátor Nabíjania 400W~1000W Vietor 200W~1000W Solárne 12V 24V Auto 48V Regulátor Pre Vietor Generátor

FUNKCIE:

1. Vodotesný.Vodotesný, anti-corrossion, izolované práv sú špeciálne navrhnuté pre dosky plošných spojov.Bývanie je tiež vodotesná. 2. Voliteľné TTL232 komunikácie.Štandardné TTL232 communicationmicro-port, aby bolo jednoduché na monitorovanie systému na počítači. (RS485, krátka vzdialenosť bezdrôtového voliteľné), s USB na RS232 kábel, je to veľmi pohodlné na výmenu dát medzi ovládač a počítačový. 3. Žiadne poškodenie by sa stalo, kým solárne napájanie vstupné je spätne pripojený sustainedly.Radič willgo v práci, po oprave sa zruší spojenie. 4. Zvýšenie MPPT vstup technolog.Regulátor poskytuje automatické veterných turbín MPPT(vstup maximálny výkon sledovania režim), alebo 5-segment krivky zodpovedajúce vstup konfiguračný režim (ot / MIN vs vstupný prúd krivky, alebo vstupné napätie vs vstupný prúd krivky), ktoré by mohli maximalizovať energie efficience pod nízkej rýchlosti vetra.Pre 12V batérie, štart nabíjania napätie 6V; Pre 24V batéria, štart nabíjania napätie 12V. 5. viaceré výstupné režimy.Regulátor poskytuje rôzne výstupné režimy(ľahké ovládanie, čas kontroly, ranné svetlo) je vhodný pre rôzne aplikácie. 6. Regulátor môže vypočítať kumulatívna energia, zostávajúca energia, OTÁČOK, prúd, teplota a ostatné údaje.Regulátor zobrazuje nielen konvenčné údaje, ako napríklad výstupný prúd/napätie/výkon veternej turbíny/solárny panel/batérie, ale aj kumulatívne energie vyrobenej z veternej/solar, zostal batérie a ot. / MIN.Vietor: vstupné napätie/prúd/vypínač/kumulatívna výkon/RPM/vykladanie prúd Solárne: vstupné napätie/prúd/vypínač/kumulatívnej energie Batéria:Napätie/nabíjanie curent/výkon/kumulatívna napájanie 7. Práv: Vietor: v Priebehu rýchlosť ochrany,nadprúdová ochrana, vyvolané úder blesku ochrany Solárne: Storno pripojenie ochrany Batéria: zmeňte polaritu ochrany(poistka burn-out), cez napätie ochrany, ochrany nízkeho napätia(pre pouličné osvetlenie) Izolačná Trieda: IP41

ŠPECIFIKÁCIE:

BALENIE ZOZNAM:

1.MPPT regulátor 1 kus.

PRIPOMIENKA:

1. Prosím, pripojte batériu.Po druhé, pripojenie veterných turbín.ak máte pripojenie veterných turbín pred batérie, regulátor môže byť spálené, ak vietor je ťažké. 2. Prosím skrat veterných turbín je 3 vodiče brzdy turbíny pred pripojením turbíny na ovládači. 3. Kontrolór si vyberá svoju pracovné napätie model 12V alebo 24V odhaľovaním napätie batérie.ak je batéria 12V, na contoller bude pracovať na 12V režime; ak je batéria 24 V, contoller bude pracovať na 24V režime. 4.Cena, ktorú ste zaplatili za položku vylučuje akúkoľvek colné daň.Nebudeme rameno všetky povinnosti v cieľovej krajine. 5.Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. 6.Všetky informácie(produkty model Č.,výsledok testu,špecifikácia,vlastnosti,obrázky,ect), ktoré poskytujeme sú len pre referenčné, Podrobnosti pls odkazuje na reálne prodcut, inštrukcií, ktoré ste obdržali.Všetky dátach sú naše vnútorné laboratórne výsledky testu, a to môže byť malá discrepency na rôznych okolie, pls odkazuje na presný výsledok výrobkov po inštalácii.Vážení zákazníci, Svoje pozitívne komentáre je hnacou silou pre naše neustále zlepšovanie.Sme rešpekt a dôvera každého zákazníka poskytnúť vám kvalifikované produkty a služby.Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dajte nám päť-hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu.Ak máte akékoľvek otázky/problémy po obdržaní tovaru, kontaktujte nás prosím Ali správu, akonáhle je to možné, a budeme sa snažiť vyriešiť to pre vás pozitívne naraz, až kým nebudete spokojní.Pričom negatívna spätná väzba bude nielen vyriešiť všetky problémy!Ďakujeme za vašu podporu!

1. Výrobok záručná lehota je do 1 roka po nákupe. (Škody spôsobené demontáž, manuálna škody, atď.je na ktoré sa nevzťahuje záruka). 2. V prípade, ak kupujúci zistí, že tam je naozaj problém s produktom do siedmich dní po obdržaní tovaru, kupujúci nemohol uplatniť, aby predávajúci vrátiť na kontrolu.Ak výrobok je skutočne poškodený, budeme ju vymeniť za novú.Ak nie je vhodné nahrádzať A my vám vrátime.Doprava, manipulácia a poistenie poplatky sú nevratné.Ak sa zistí, že nie je problém s výrobku, vám bude produkt vrátený kupujúcemu na náklady kupujúceho. 3.Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia.Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile. 4. Po prevzatí tovaru, pls odstrániť pásku okolo krabice pri vybaľovaní, bez násilného poškodenia, aby sa zabránilo prípadnému poškodeniu tovaru.Odporúča sa, aby na vonkajšom obale najmenej 15 dní po obdržaní tovaru.Keď sa vrátenia tovaru, uistite sa prosím, neporušenosť originálneho obalu a tovaru.Ak existuje akýkoľvek dôvod, ktorý ovplyvňuje sekundárny predaj tovaru, vrátenie a výmena nemôžu byť akceptované.Všetky náklady na vrátenie dane a hradí kupujúci. 5. Pri prevzatí tovaru, ak zistíte, že vonkajší obal je poškodený, mali by ste okamžite kontaktovať miestne kuriérom na reklamáciu a nárok, a zároveň nasnímajte fotografiu alebo video ako dôkaz a informovať predávajúceho.Ak kupujúci zlyhá, postupujte podľa vyššie uvedených operácií , potom ak je tovar poškodený, alebo stratený z dôvodu kuriér dôvodov, kupujúci je povinný prevziať zodpovednosť.

BALENIE ZOZNAM: 1.MPPT regulátor 1 kus.PRIPOMIENKA: 1. Prosím, pripojte batériu.Po druhé, pripojenie veterných turbín.ak máte pripojenie veterných turbín pred batérie, regulátor môže byť spálené, ak vietor je ťažké. 2. Prosím skrat veterných turbín je 3 vodiče brzdy turbíny pred pripojením turbíny na ovládači. 3. Kontrolór si vyberá svoju pracovné napätie model 12V alebo 24V odhaľovaním napätie batérie.ak je batéria 12V, na contoller bude pracovať na 12V režime; ak je batéria 24 V, contoller bude pracovať na 24V režime. 4.Cena, ktorú ste zaplatili za položku vylučuje akúkoľvek colné daň.Nebudeme rameno všetky povinnosti v cieľovej krajine. 5.Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. 6.Všetky informácie(produkty model Č.,výsledok testu,špecifikácia,vlastnosti,obrázky,ect), ktoré poskytujeme sú len pre referenčné, Podrobnosti pls odkazuje na reálne prodcut, inštrukcií, ktoré ste obdržali.Všetky dátach sú naše vnútorné laboratórne výsledky testu, a to môže byť malá discrepency na rôznych okolie, pls odkazuje na presný výsledok výrobkov po inštalácii.

  • Aplikácia: Nabíjačka Radič, Vietor Radič, Regulátor Osvetlenia
  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: CE
  • Slnečná Energia: 200W - 1000W
  • Číslo Modelu: MAX-I2-WSII-04-10
  • Maximálny Prúd: 25A
  • Veterné Elektrárne: 400W~1000W


SKU: p928

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy