Popis produktu

Výkonový zosilňovač doska určená na oficiálnom štandard, čip využíva výber z NÁS dovoz pôvodného micro Class D zosilňovač čip.Dobrý produkt čip je potrebné a väčšiny milovníkov hudby, ktoré chcete zdieľať, to je naša súlade filozofia!Zosilňovač s ultra-vysokou účinnosťou, veľkú silu, v prípade 12V napájanie výstup 10W + 10W moci, čip bez plutiev, ale aj s prehrievaním, viac-current protection funkcia, funkcia môže byť povedal, aby bol veľmi silný.

Zosilňovač rada je stále ťažké riadiť dvoch 15W reproduktory, vysoká účinnosť Class D zosilňovač rady pure nie je vyhodený von, vhodný pre menšie miestnosti, počúvanie hudby použite.

Budete musieť použiť veľké chladiča pri použití Zásobníka TDA2030 zosilňovač čip rada, TDA2030 (15W + 15W) Tento tradičný 15W zosilňovač rada riadiť dva reproduktory a vysokou účinnosťou Triedy D PAM8410 čistý zosilňovač rada musieť jazdiť len dvoch 15W reproduktory Použite malý chladič, vysoká účinnosť super výkon, kvalita zvuku je skvelé.

Vyhotovenie:

1. PAM8610 čip ako zosilňovač čip, výkon môže dosiahnuť 10W + 10W.

2. Ako čisté class D zosilňovač rada požiadavky na napájanie je pomerne vysoká, výlučné používanie zosilňovača rada nadšenec 2200UF kondenzátor, filter, odstránenie výmena hlas, bez rušenie, čistý zvuk.

3. Pomocou automatických umiestnení, stroj výroby, doska je krajší.

4. Pásy 5.5X2.5 štandardnej elektrickej zásuvky, príkon je veľmi pohodlné. (Pozitívne mimo a negatívne vnútri)

Nedávno zistili, že zlý podnikania kúpiť tento produkt, ktoré chcete kopírovať, spracovanie, návrh plošného spoja, a kondenzátor materiály nie sú ako naše, máme absolútne import pôvodné IC, spolu s vynikajúce návrh plošného spoja a stroj umiestnenie spájkovanie, stabilný a spoľahlivý výkon.

Čisté Triedy D čip bez plutiev môže otvoriť výbuchu hudby, a teraz máme na čip plus chladiča, nemusíte sa obávať prehriatiu !

Prehľad:

Keď napájacie napätie DC 8V-12V, PAM8610 môcť 4Ω zaťaženie 10W + 10W výstupný výkon, vysokú kvalitu zvuku.

Technické Parametre:

Výkon: zvyčajne 10W

Napätie: DC DC8V-12V

Môžete riadiť reproduktory: 10W-15W, 4 -8 Euro Euro

Zabudovaný zdroj-vplyv zvuk zrušenie obvod, žiadna sila vplyv na zvuk

Kompaktné dosky, 3.5 MM stereo audio vstup rozhranie, audio vstup so štandardným jednoduché.S úplne uzavretý, ovládanie hlasitosti potenciometer, môže byť svojvoľné chcete nastaviť hlasitosť, použite a inštalácie sú veľmi flexibilné a pohodlné

Používajte originálne PAM8610 čistý Class D zosilňovač čip ako zosilňovač IC, maximálne môže poskytnúť 10W + 10W moci, neuveriteľný zvuk.

PCB komponent umiestnenie upratané súlade s NAMI normami FCC, a to všetko s pomocou originálne komponenty pomocou zariadenia schopné dlhodobej stability.

Použitie nadšenec 2200UF kondenzátor, zabezpečiť čistú kvalitu zvuku.

Doska veľkosť: Dlhé 40mmX (s výnimkou vyčnievajúcich časti volume potenciometer, atď.) široký 19 40mmX

Subjektívne zvukový zážitok:

PAM8610 (10W) napájanie PAM8406 (6W) väčší, silnejší reproduktor môžete riadiť, našiel tento zosilňovač predstavenstva môžu riadiť dve 25W reproduktory.

Počúvaj, naozaj prekvapený, že je ťažké uveriť, že taký malý kus obvodu, ktoré môžu byť vydané tak, veľký objem, stereo efekt je veľmi dobrý, čo poukazuje na vysoký stupeň čip kanál oddelenie.Prípade prehrávania hudby, výkon bol lepší, než sa očakávalo, čip, minimálne tepelné, zvukové bolo úžasné, transparentnejšie treble, bass, alebo určitého množstva, kvality počítať v malých zosilňovač stravovanie v hornej úrovni, počúvanie hudby z veľmi pohodlné .

-------------------------------------------------- --------------------------------------------------

Bezpečnostné opatrenia:

1: Napájacie napätie nesmie prekročiť 12V

2: 4 drôt reproduktora spojenie je úplne nezávislý, neumožňuje celkový prístup!

Len jedného z prípadov sa zobrazujú okamžite horieť IC

  • Prevádzková Teplota: Elektronický Modul
  • Strata Sily: Elektronický Modul
  • Aplikácia: Elektronický Modul
  • Package: Elektronický Modul
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Stav: Nové
  • Číslo Modelu: pam8610
  • Druh: Regulátor Napätia
  • Napájacie Napätie: Elektronický Modul
  • Názov Značky: FDKJGECF


SKU: p995
Flammarion
2021-07-20
5/5
Thanks!
Walshjake727
2021-06-21
5/5
Everything came quickly, but not yet checked
Emersonbelfortej
2021-06-09
5/5
Corresponds to the description.

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy